شناسه خبر : 6492
۲۵ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۲:۱۶

واکنش های مردمی به اقدام یک رسانه در خصوص فیلمی با موضوع مدافعان حرم

چرا درباره عزیزانمان که برای دفاع از خاک و ناموسشان که زنان ودختران و خواهران ومادران شما هم هست اینگونه قضاوت میکنید.

یکی از مخاطبان نخل بیدار در پاسخ به اقدام سخیف رسانه لیبرال و حامی اصلاحات فراشبند در تخریف فیلم با موضوع مدافعان حرم نوشت:

بسْـــــمِ رَبِّ شُهـــــدا وَ الْصَــــدّیقین

همـــــشهری عزیز و گرامی آیا اون روزا کہ پدران وبرادران و همنوعان ما کیلومترها دورتر ازشهرمان میان اون همه   تیر و خاک وآتش برای دفاع از ناموسشان داوطلبانہ جان در گرو اخلاص گذاشتن خبری از حقوق ودستمزد و امتیاز بود، چرا درباره عزیزانمان که برای دفاع از خاک و ناموسشان که زنان ودختران و خواهران ومادران شما هم هست اینگونه قضاوت میکنید.

میگویید برای پول وارد خاک سوریه میشوند تا به بهانه حقوق میلیونی اسم مدافع حرم به خود ببندند، تـــــو حاضری چند بگیری تا بروی و پیکر بدون دست و پا و سرت برگردد تا فرزند و وارثانت از آن همه امتیاز بهره مند شوند.

اگر وجدان نیمه بیداری هم داشته باشی به هیچ قیمتی حاضر به از دست دادن امنیت و آرامش و جانت نخواهی بود و مـــــا امروز همه ی اینها رامدیون قطره قطره خون شهدای هشت سال دفاع مقدس و امروز را مدیون خون شهدای مدافع حرم هستیم.

اینکه اقتصاد جامعه مون توسط یه عده آدم نالایق داره  هدر میره و دودش داره با سختی هزینه زندگی به چشم ما میره دلیل خوبی واسه نادیده گرفتن خون عزیزای شهیدمون نیست، همه بهشون مدیونیم وباید یه روزی بابت کم کاریامون یه جای سخت بهشون جواب پس بدیم، کافیه فقط یه کم منصف باشیم " همین"

 

انتهای پیام/

 • ناشناس

  • ۱۳۹۷/۱/۲۵ ۲۲:۵۶    

  کم کم افکار پلیدشان را نشان می دهند منتظر باشید تا خودشان را بیشتر رسوا کنند

  0
  |
  0

اخبار ویژه