در نشستی با حضور دکتر «محمد مهدی فروردین»منتخب مردم شهرستان در مجلس یازدهم، رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان و مسوولان حوزه سلامت شهرستان، دستاوردها، مسائل، مشکلات و نیازهای مختلف حوزه های بهداشتی درمانی شهرستان فراشبند مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش نخل بیدار به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان فراشبند، دکتر «حسن کرمی» رئیس شبکه بهداشت و درمان فراشبند، در این نشست که با هدف بررسی راهکارهای ارتقاء بخشیدن حوزه سلامت برگزار شد، ضمن تشکر و قدردانی از منتخب مردم شهرستان در راستای تشکیل کارگروه تخصصی بهداشت و درمان، به تشریح وضعیت شهرستان در حوزه سلامت، مسائل، مشکلات، نیازها و اولویت های حوزه های بهداشت، درمان و اورژانس ١١۵ شهرستان پرداخت و خواستار حمایت های هر چه بیشتر منتخب مردم از برنامه ها و طرح های حوزه سلامت شد.

منتخب مردم شهرستان در مجلس یازدهم نیز در این نشست، پیگیری مشکلات و نیازهای شهرستان فراشبند را از اولویت های کاری خود برشمرد و از تلاش‌های مسوولان حوزه سلامت شهرستان در راستای تامین سلامت مردم بویژه در زمان شیوع کرونا قدر دانی کرد.

دکتر «محمد مهدی فروردین» پیش از برگزاری این نشست، در بازدید از بخش های مختلف بیمارستان، ضمن دیدار با پزشک، پرستار و کارکنان این بیمارستان، از نزدیک با روند ارائه خدمت، توانمندی ها و نیازهای بیمارستان امام هادی(ع) فراشبند آشنا شد.

خبرنگار: ابراهیم اسکندری

پایان خبر