نماینده مردم شهرستان های فیروزآباد، فراشبند و قیر و کارزین در مجلس شورای اسلامی به منظور رسیدگی به مشکلات مناطق محروم، روستاها و عشایر چاه‌شولی، شش‌بلوکی، بلوط‌ آباد، پهناپهن، خلجی، همت لو و قنات‌باغ، از این مناطق بازدید و ضمن دیدار چهره به چهره با اهالی این روستاها از نزدیک در جریان مسائل، مشکلات و نیازهای این مناطق قرار گرفت.

 به گزارش نخل بیدار به نقل از پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم، دکتر محمد مهدی فروردین در ابتدای سفر خود به شهرستان فراشبند با حضور در نماز عید سعید قربان، از خادمان نماز جمعه فراشبند تجلیل کرد.

در ادامه بازدید ها معاون فرماندار، رئیس اداره آب و فاضلاب، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، مدیر توزیع برق و نماینده اداره مخابرات شهرستان، نماینده مردم شهرستان فراشبند را همراهی و با مردم روستاهای بخش مرکزی دیدار و گفتگو کردند.

رفع مشکلات‌ آب آشامیدنی، برق، مخابرات و اشتغال جوانان و احداث سالن های ورزشی از مهم ترین مطالبات مردم این مناطق بود.

وی در جمع مردم بخش مرکزی فراشبند که در مسجد ابوالفضل روستای پهناپهن برگزار شد، با بیان اینکه مدیران شهرستان، باید خدمتگزار مردم باشند و به صورت جهادی کار کنند، گفت: مدیری که از مشکلات حوزه تخصصی خود اطلاع ندارد هیچ جایگاهی ندارد و باید با مسئولیت خود خداحافظی کند.

نماینده مردم شهرستان فراشبند، افزود: مسئولی که نمی تواند برای مردم کار کند و خدمتگزار مردم باشد باید شهامت آن را داشته باشد که خود از مسئولیت کنار برود.

 

پایان خبر