دکتر محمد مهدی‌ فروردین نماینده مردم شهرستان فراشبند در مجلس، به اتفاق معاون فرماندار و جمعی از مسئولان ادارات شهرستان فراشبند در دیدار با مردم شهر نوجین به پای صحبتهای شهردار، رئیس شورا و جمعی از مردم این شهر و روستای منصورآباد نشست.

به گزارش نخل بیدار به نقل از پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم، دکتر محمد مهدی فروردین، در ادامه سفر یک روزه به شهرستان فراشبند ضمن بازدید از پروژه های نیمه تمام شهر نوجین و منصورآباد، از نزدیک با مشکلات و نیازمندی های این مناطق آشنا شد.

دکتر فروردین همچنین به بررسی راهکارهایی برای بهبود وضعیت مردم در این شهر و روستا پرداخت و قول مساعد برای پیگیری مشکلات و نیازمندی های این ‌منطقه از شهرستان را داد.

رئیس فراکسیون ورزش در جمع مردم نوجین با بیان اینکه نمی توان منکر کارهای انجام شده در شهرستان باشیم، گفت: متأسفانه برخی مسئولان بی تحرک هستند که چنین مدیران، جایگاهی در شهرستان ندارند و باید جای خود را به مدیران جهادی دهند.

فروردین در ادامه در جمع مردم روستاهای جانی‌آباد، خوشاب و خانیک حضور یافت و مشکلات مردم این مناطق را نیز بررسی کرد.

وی هدف از این دیدارها را قدردانی از اعتماد مردم این مناطق به این حقیر دانست و افزود: امیدواریم که در سفر بعدی شرمنده شما نباشیم و با دست پر به دیدار مردم بیاییم.

فروردین پس از بازگشت از بخش مرکزی در دیدار چهره به چهره با مردم فراشبند که تا پاسی از شب ادامه داشت به برری مشکلات آنها پرداخت.

 وی در ادامه با هدف بررسی مشکلات کشاورزان و باغداران منطقه در ساعت ‘۱:۲۰ بامداد روز شنبه مورخ ۱۱ مرداد ۹۹ با حضور در جلسه جهاد کشاورزی شهرستان به سفر یک روزه خود به فراشبند پایان داد.

پایان خبر