در نشست معاون بهداشتی، کارشناس سلامت نوجوانان و جوانان و کارشناس بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان فراشبند با معاون پرورشی و تربیت بدنی و کارشناس سنجش آموزش و پرورش شهرستان، بر رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی و دستورالعمل‌های ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، درحوزه های امتحانی آزمون سراسری تاکید شد.

به گزارش نخل بیدار به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان فراشبند، معاون بهداشتی و رئیس مرکز بهداشت شهرستان فراشبند در این نشست، با توجه به شرایط کنونی و شیوع کرونا، سلامت داوطلبان را از اولویت‌های مهم این آزمون دانست و گفت: کنکور سراسری با استفاده از تمامی ظرفیت‌های ادارات باید به گونه‌ای برگزار شود که هم خانواده‌ها و هم داوطلبان هیچ‌گونه دغدغه‌ای در خصوص انتشار ویروس در بین شرکت‌کنندگان نداشته باشند و این رقابت که حاصل سال‌ها تلاش و کوشش دانش آموزان عزیز شهرستان است با آرامش کامل برگزار شود.

«اکبر نوربخش»، افزود: آموزش و پرورش و همه دست‌اندرکاران و دستگاه‌های خدمت‌دهنده باید تمامی تمهیدات و پروتکل های بهداشتی از جمله گندزدایی محل برگزاری آزمون ها پیش از برگزاری آزمون و کنترل فرایند تهویه را بیندیشند.

او با تاکید بر رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی، اضافه کرد: با توجه به شرایط کرونایی، این آزمون باید با رعایت فاصله‌گذاری و استفاده اجباری تمامی داوطلبان از ماسک برگزار و با هماهنگی مسوول حوزه امتحانی، فضای جداگانه ای نیز برای داوطلبانی که مشکوک و یا مبتلا به کرونا هستند، اختصاص داده شود.

معاون بهداشتی و رئیس مرکز بهداشت شهرستان فراشبند یاد آور شد: لازم است تمامی داوطلبان به سامانه خودارزیابی بیماری کرونا به آدرس salamat.gov.ir مراجعه کرده و نسبت به تکمیل فرم خود اظهاری اقدام نمایند.

پایان خبر