دو بازرگان و کار آفرین فراشبندی با فرمانده سپاه فراشبند دیدار و گفت و گو کردند.

به گزارش نخل بیدار، حبیب اسماعیلیان و علی محمدی دو بازرگان فراشبندی که با حضور در برنامه ی میدون از شبکه سوم سیما به معرفی قصب و خرمای فراشبند پرداختند با فرمانده و مسول علمی پژوهشی سپاه ناحیه فراشبند دیدار کردند.


در این دیدار سرهنگ دوم پاسدار محمود عابدی ضمن تبریک و خداقوت به این دو کارافرین فراشبندی بیان داشت: حضور شما در آن برنامه پرمخاطب، افتخاری برای شهرستان بود و جای بسیار تقدیر دارد و ان شاء الله در عرصه های دیگر نیز شاهد موفقیت شما و دیگر همشهریان باشیم.

سرهنگ عابدی افزود: مجموعه بسیج نیز آمادگی حمایت از شما و دیگر کار آفرینان در زمینه های مختلف را دارد.

اسماعیلیان با تقدیر از فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه فراشبند و گلایه از دیگر مسولان شهرستان بیان داشت: شما اولین مسؤلی هستید که از ما حمایت کردید در صورتی که دیگر شرکت کنندگان در این برنامه، با حمایت های مالی و معنوی مسولین شهرستان یا استان خود در این برنامه حضور یافته بودند.

محمدی دیگر تاجر و بازرگان فراشبندی نیز عضویت در بسیج را افتخاری بزرگ برای خود دانست و افزود: افتخار ما این است که عضو بسیج هستیم و اکنون نیز در بسیج فرهنگیان فعالیت دارم و دغدغه اصلی من همیشه معرفی ظرفیت ها و استعدادهای شهرم به کشور بوده چرا اینکه سالانه بالغ بر ۲۵ هزار تن تولید خرمای زاهدی داریم اما کسی اطلاعی ندارد و چون در کشور این قطب تولید خرما معرفی نشده.

اسماعیلیان نیز با گلایه از بروکراسی های اداری جهت کسب مجوز بیان داشت: استعلام های ۱۷ گانه کسب مجوز به گونه ای شده که مانع پیشرفت کار ما شده و برخی مواقع اکثر استعلامات بدلیل مشکلاتی که در استعلامات بعدی بوجود می آید تاریخ اعتبارش به پایان می رسد و باید مجددا اقدام کنیم و در این راه متاسفانه با ما همکاری لازم نمیشود و عمده مشکل ما نیز به شهرداری و استعلام های آنها بر میگردد که امیدواریم این موانع به زودی مرتفع گردد.

این دو کار آفرین در توضیحاتی در مورد اشتباهات داوری در برنامه میدون بیان داشتند: خانم مهرنوش داور منتقد و سخت گیر برنامه نیز با قبول اشتباه سهوی خود از مردم شهرستان عذرخواهی نمود و قول دادند به همراه معاونت صادراتی وزارت در مهرماه به فراشبند سفر کنند و از نزدیک با این شهرستان و محصول ما آشنا شوند.

پایان خبر