آیین افتتاح خانه هنرهای رزمی و سالن استعدادیابی ووشوی بسیج استان فارس مزین به نام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در فراشبند با حضور سردار بوعلی فرمانده سپاه فجر استان، فروردین نماینده شهرستان فراشبند در مجلس شورای اسلامی، سرهنگ عابدی فرمانده سپاه ناحیه فراشبند ،فروغی فرماندار شهرستان فراشبند، سرهنگ مفتاحی مسئول تربیت بدنی سپاه فجر ، همایون پور ریاست هیات ووشو استان فارس، وحید بهمنی جعفرلو رییس انجمن ووشو بسیج فارس و سرهنگ برومندی فرمانده انتظامی شهرستان فراشبند و تنی چند از مسئولین برگزار گردید.

به گزارش نخل بیدار؛ در این مراسم سردار بوعلی فرماندهی سپاه فجر استان، با اشاره به ظرفیت های بسیج و سپاه در عرصه ورزش گفت: صمیمانه از تلاش های عزیزانی که در آماده سازی این پروژه تلاش کردند، تشکر می کنم و امیدوارم در سطح استان شاهد افتتاح چنین پروژه هایی باشیم.

محمد مهدی فروردین نماینده مردم فراشبند در مجلس شورای اسلامی نیز در حاشیه این افتتاحیه گفت: خدا را شاکریم که امروز در کنار فرماندهی هستیم که اهل ورزش هستند و ورزشکاران را درک می کنند و مطمئنا در دوره فرماندهی ایشان ورزش استان رشد قابل توجهی خواهد نمود.

در ادامه این مراسم سرهنگ مفتاحی مسئول تربیت بدنی سپاه فجر پیرامون فعالیت های ورزشی این معاونت سپاه فجر در سطح استان ، همایون پور رییس هیات ووشو استان فارس پیرامون نقش و جایگاه ووشو فراشبند در سطح استان و بهمنی جعفرلو رییس انجمن ووشو بسیج فارس در زمینه فعالیت های ورزشی بسیج و ووشو در سطح استان و ملی گزارش هایی ارایه کردند.

در این مراسم همچنین حکم انتصاب وحید بهمنی جعفرلو به عنوان رییس جدید انجمن ووشو بسیج استان فارس با دستان سردار بوعلی به وی اعطا گردید.

در پایان نیز به ووشوکاران بسیجی هدایایی اعطا گردید.

✍️گزارش و عکس از : محمدجواد باقری

پایان خبر