امام جمعه فراشبند در خطبه های نماز عید سعید فطر، خواستار رفع مشکلات افت ولتاژ برق، کمبود آب نوجین و رفع مشکلات آب و برق دژگاه و دهرم شد

به گزارش نخل بیدار، حجت‌الاسلام ابراهیمی امام جمعه فراشبند در خطبه های نماز عید سعید فطر با اشاره به فرارسیدن فصل تابستان، فصل گرما و نیاز همه شهروندان به انرژی آب و برق، صرفه‌جویی در همه موارد و در همه چیز مخصوصاً در آب و برق را بسیار لازم و ضروری دانست و خطاب به همه مسئولین شهرستان، گفت: الان شهر نوجین دچار افت ولتاژ برق شده و مردم هر روز با سوختن کولر اسپیلت و یخچال و وسایل برقی خود مواجه هستند. آیا در این وضع گرانی و تورم ۴ تا ٧ برابری سزاوار است که مردم هر روز با سوختگی یخچال و اسپیلت مواجه شوند؟ اسپیلتی که سه میلیون تومان بود به برکت دولت علی بر کت الله ۲۰ میلیون تومان شده است یعنی چیزی حدود ۷ برابر.

وی افزود: شما به مردم قول داده بودید که همه چیز را ارزان کنید، به مردم قول داده بودید که کاری می‌کنیم که دیگر مردم نیازی به یارانه‌ها نداشته باشند. قول داده بودید که برای مردم باغ گیلاس و هلو بکارید. چه شد؟ کاری که نکردید هیچ، تورم را ۷ برابر کردید و حالا هم در این شهرستان، شهر نوجین با افت ولتاژ برق و کمبود آب برخوردار است، منطقه دژگاه و دهرم هم دو هفته دو هفته آب و برق ندارند، خود فراشبند هم دچار کمبود آب است.

امام جمعه فراشبند تصریح کرد: این یعنی ناتوانی، یعنی ضعف مدیریت، یعنی نبود اراده جهادی برای رفع مشکلات و این مسئله تنها معروض شهرستان فراشبند نیست، در جاهای دیگر هم همین است.

وی افزود: متاسفانه نه استعفا می‌دهند که نیروی جهادی و انقلابی وارد عمل شوند و نه خود به رفع مشکلات می پردازند، همه می گویند اعتبار نیست اما برادر فلان و فلان و دایی و پسرخاله فلان، هزار هزار میلیارد اختلاس می‌کنند. کافیست جلوی چند تا از این اختلاس کنندگان درشت اقلام را بگیرند تا مشکلات آب و برق شهرستان ها رفع گردد. خدا نیامرزد آنانکه اموال بیت المال را به غارت بردند و آنها که سکوت کردند و آنها که حمایت کردند.

پایان خبر