به مناسبت روز اورژانس و فوریت های پزشکی، با حضور فرماندار، معاون سیاسی امنیتی فرماندار، رئیس و معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان فراشبند از خدمات شبانه روزی اورژانس ۱۱۵ این شهرستان تقدیر شد.

به گزارش نخل بیدار به نقل از  روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان فراشبند، فرماندار شهرستان فراشبند با حضور در پایگاه اورژانس ۱۱۵ این شهر و دیدار با نیروهای شیفت این پایگاه، ضمن تبریک این روز، از زحمات شبانه روزی تکنسین های فعال اورژانس ۱۱۵ تقدیر کرد.

«صادق فروغی» با تاکید بر اهمیت حضور به موقع و اخلاق مدار نیروهای اورژانس بر بالین بیماران، افزود: روز اورژانس و فوریت های پزشکی فرصتی برای تقدیر از تلاش‌های شبانه‌روزی این ایثارگرانی است که در حوادث مختلف، نخستین مواجهه را با مصدومان و بیماران دارند.

رئیس اورژانس ۱۱۵ شهرستان فراشبند نیز ضمن عرض خوش آمدگویی و تقدیر از حضور فرماندار و معاون فرماندار شهرستان در این مرکز، به ارائه گزارشی از نحوه عملکرد و انجام‌ ماموریت های اورژانس پرداخت و اظهار داشت: دیدار مسوولان شهرستان با خدمتگزاران مردم در اورژانس و توجه آنان به اهمیت و جایگاه اورژانس، موجب دلگرمی و قوت قلب این قشر شده است.

«احمدرضا میرزائیان» ابراز امیدواری کرد که بتوانیم با همراهی و پشتیبانی مسوولان و رفع موانع موجود از جمله رفع مشکل آنتن‌دهی تلفن همراه در محور های مواصلاتی، تقویت شبکه ایرانسل در نقاط مختلف شهرستان برای استفاده از نرم افزار «آسایار» برای سرعت بخشیدن به ماموریت های اورژانس پیش بیمارستانی شهرستان و تلاش بیش از پیش، موجبات رضایتمندی و تامین سلامت مردم را فراهم کنیم.

در این دیدار، با اهدای شاخه گل و لوح تقدیر از خدمات رئیس و کارکنان اورژانس پیش بیمارستانی فراشبند تقدیر شد.

 

پایان خبر