اولین دوره آموزشی خلاقیت در کسب و کار وکارآفرینی به مدت ۱۶ ساعت( دو روز) در محل مرکز مشاوره شغلی و کارآفرینی نوید آینده جنوب برگزار گردید.

به گزارش نخل بیدار به نقل از روابط عمومی اداره تعاون،کار ورفاه اجتماعی فراشبند، لیلا مختاری سرپرست اداره تعاون،کارورفاه اجتماعی فراشبند با اعلام این خبر افزود: دوره آموزشی مذکور به مناسبت هفته کارآفرینی و  با هدف گسترش فرهنگ کارآفرینی در جامعه ،ایجاد خلاقیت و نوآوری در کسب و کار، آشنایی فارغ التحصیلان دانشگاهی با مبانی کارآفرینی و خلاقیت  و هدایت کارجویان به سمت خوداشتغالی و ایجاد کسب و کار پایدار با حضور سی نفر از دانش آموزان برگزار گردید که با استقبال مناسب افراد مذکور روبه رو شد.

فرید نکویی مدیر مرکز مشاوره و کارآفرینی نوید آینده جنوب و مدرس دوره مذکور نیز سطح دوره را مناسب ارزیابی  و عنوان داشتند در این دوره حاضرین با اصول اولیه کسب و کار و کارآفرینی ،تعریف خلاقیت و محورهای سه گانه خلاقیت در کسب و کار،تفاوت خلاقیت و نوآوری ،مراحل خلاقیت، ارائه ایده های خلاقانه حل مساًله و انواع تکنیک های خلاقیت آشنا شدند .

لازم بذکر است در پایان دوره از حاضرین آزمون کتبی بعمل آمد و برای کسانی که حداقل ۷۰ درصد نمره را کسب نمودند گواهی مهارت صادر گردید.

 پایان خبر