در اردوی جهادی سلامت بسیج جامعه پزشکی شهرستان فراشبند، خدمات بهداشتی و درمانی به اهالی روستای محروم «کورش آباد» از توابع بخش دهرم شهرستان فراشبند ارایه شد.

به گزارش نخل بیدار به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان فراشبند، مسوول کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان،با گرامیداشت هفته بسیج، گفت: بسیج تشکیلاتی از مردم برای مردم است و برای خدمت رسانی به مناطق محروم و کم برخوردار و یاری رساندن به مردم، انقلاب و نظام جمهوری اسلامی از هیچ کوششی دریغ نمی ورزد.

«ابراهیم اسکندری»، افزود: این اردوی جهادی با هدف خدمت رسانی به مردم مناطق دور دست شهرستان و ارایه خدمات بهداشتی و درمانی مطلوب و قابل توجه به مردم این مناطق برگزار شد.

او ادامه داد: این خدمات سلامت در قالب اجرای طرح معاینه رایگان توسط پزشک، خدمات مامایی و دندانپزشکی و توزیع دارو بوده است.

مسوول کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان، مشاوره تغذیه و روان، پایش فشار خون، مراقبتهای دانش آموزان مدارس روستایی، مراقبت مادران باردار و کودکان، مشاوره مامایی و آموزش خود مراقبتی بصورت خانه به خانه را از دیگر خدمات ارائه شده به ساکنان این روستای کم برخوردار بر شمرد.

پایان خبر