اهالی روستای «کورکی» از توابع بخش مرکزی شهرستان فراشبند، در قالب رزمایش پیامبر اعظم ۱۷ در شهرستان، خدمات درمانی رایگان دریافت کردند.

به گزارش نخل بیدار به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان فراشبند، مسوول کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان، بالا بردن سطح سلامت و ایجاد شرایط لازم برای دسترسی عادلانه و فراگیر آحاد مردم به خدمات بهداشتی درمانی مناسب و ارایه خدمات سلامت به اهالی روستاهای محروم و کم برخوردار شهرستان را از مهم ترین اهداف این برنامه عنوان کرد.

«ابراهیم اسکندری»، ویزیت رایگان توسط پزشک، توزیع دارو، پایش فشار خون، مراقبت مادران باردار و کودکان و خدمات مشاوره ای را از خدمات ارائه شده در این برنامه عنوان کرد.

او، آموزش نحوه کنترل فشار خون، استفاده از ماسک و شست وشوی دست ها با آب و صابون در شرایط کرونایی را از دیگر خدمات ارائه شده به ساکنان این روستای کم برخوردار بر شمرد.

مسوول کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان، افزود: در این برنامه که به همت قرارگاه امام هادی(ع)، بهداری و بسیج سازندگی سپاه ناحیه شهرستان و با همکاری بسیج جامعه پزشکی شهرستان فراشبند و بهورز خانه بهداشت روستای کورکی برگزار شد، تمامی بیماران به صورت رایگان ویزیت و از خدمات دارویی، بهداشتی و درمانی و مشاوره ای بهره‌مند شدند.

فرمانده سپاه ناحیه، فرمانده نیروی انتظامی، فرماندار و بخشدار مرکزی نیز از این برنامه اردوی جهادی سلامت بازدید و از زحمات این گروه جهادی تقدیر کردند.

پایان خبر