فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه فراشبند در سخنرانی پیش از نماز جمعه:

 

به گزارش نخل بیدار سرهنگ دوم پاسدار جبار فروزان در سخنرانی پیش از خطبه نماز جمعه این هفته فراشبند با اشاره به خباثت همیشگی آمریکا و ادعای پوچ استکبار جهانی بیان داشت: حمایت از حقوق بشر همواره یکی از مهم‌ترین شعارها و ادعاهای مقامات آمریکایی در نظام بین الملل بوده است .

لذا با توجه به اهمیت افشای چهره واقعی آمریکا در اذهان عمومی مردم، باید تصویرسازی واقعی از ماهیت ضد بشری جبهه استکبار و افشای جنایت ها و سیاست های استکباری آمریکا صورت گیرد.

وی با اشاره به سخن مقام معظم رهبری که میفرمایند :
“ما می‌خواهیم چهره واقعی آمریکا دیده شود ملت‌های مسلمان بفهمند چهره واقعی آمریکا چیست ؟ کیست؟ و پشت این ظواهر طرفداری از دموکراسی وحقوق بشر و این حرف های دروغ و نفاق آلودی که می زنند چیست ؟مردم باید ان را بفهمند.” خاطر نشان کرد:
امروز یکی از مصادیق بارز جهاد تبیین، افشای چهره عریان ضدبشری آمریکاست .

سرهنگ فروزان اضافه نمود: امروز مدعی ترین حکومت در حقوق بشر بزرگترین و اصلی‌ترین ناقض حقوق بشر است هم نسبت به جهانیان هم نسبت به مردم خود و کارنامه سیاه حقوق بشری آمریکا گویای این است .
اما با نفوذ و سلطه که بر مجامع بین‌المللی دارند با هیچ محکومیتی از این سازمان ها روبرو نشده اند همین نفوذ و سلطه باعث شده که آنها با” پر رویی مدرن” طلبکارانه با کشورهای مستقل از جمله جمهوری اسلامی مواجه شوند در حالی که بالاترین تعداد زندانیان در جهان، بیشترین سطح تبعیض سیستماتیک و نژادپرستی در داخل آمریکا،
دخالت در امور سایر کشورها در قالب کودتا ،جنگ، اعمال تحریم های ظالمانه اقتصادی دارویی و…بخشی از مبانی نقض حقوق بشر آمریکاست.

وی افزود: ناحیه مقاومت بسیج سپاه فراشبند ضمن محکوم نمودن حقوق بشر آمریکایی نقاب از چهره آمریکا برداشته و این دولت را نه حامی، بلکه ناقض بزرگ حقوق بشر می‌داند و بر نقش مجامع و سازمان‌های حقوق بشری بین المللی در مقابله با این نقض آشکار حقوق اساسی ملت‌های مستقل، تاکید می‌نماید.

 

انتهای پیام/