فرماندار فراشبند در جمع هنرمندان:

به گزارش نخل بیدار به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان فراشبند عصر روز گذشته طی مراسمی از رؤسای انجمن زیر نظر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و تنی چند از هنرمندان فعال عرصه های مختلف تجلیل شد.

در این مراسم که توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فراشبند در سالن اجتماعات شهید سلیمانی فرمانداری برگزار شد روح الله انصاری فرماندار شهرستان و محمود رحمانی معاون برنامه‌ریزی فرماندار نیز حضور یافتند.

فرماندار و معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی ساعتی پای درد دل هنرمندان نشستند و از مشکلات آنها مطلع شدند.

فرماندار شهرستان فراشبند ضمن تقدیر از حضور این قشر محبوب جامعه، با اشاره به آغاز هفته ی بسیج گفت: تشکیل بسیج خود هنری بود که امروز وجودش خدمتگذاری به مردم در همه ی زمینه ها می باشد.

انصاری افزود: فعالیت هنرمندان دارای ارزش بسیار والایی است و زحمات شما ارزشمند و مقدس است.

وی در پاسخ به مطالبات هنرمندان فراشبندی بیان کرد: به دادن وعده های غیر قابل انجام و پوچ اعتقادی ندارم و همه نیز واقفیم در شهرستان محرومی زندگی میکنیم که در اکثر حوزه های عمرانی، برق ، آب و.. دارای مشکل است.

انصاری یکی از مهمترین دلایل پیشرفت کند شهرستان در ادوار گذشته را پرداختن بیش از حد به مسائل سیاسی دانست و گفت: در این دولت سعی بر خدمتگزاری و کار برای مردم است و ما نیز در این شهرستان بجای پرداختن به مسائل سیاسی بیشتر به کار برای مردم خواهیم پرداخت.

روح الله انصاری توجه و اهتمام ویژه در راستای تقدیر و حمایت از هنرمندان را وظیفه ی خود و مجموعه دولت سیزدهم دانست و گفت:هنر می‌تواند در راستای سوق دادن مردم به سمت مسیر درست زندگی به کار گرفته شود و امروز شاهدیم دشمن در صدد ایجاد شکاف بین قومیت هاست در صورتی که همه بصورت یک خانواده در کنار هم زندگی می کنیم.

این مقام مسئول اولویت رسیدگی به مسائل مطرح شده توسط هنرمندان را طبق درخواست های جمع حاضر، رفع نقص و نواقص تالار وحدت خواند و گفت: ان شاالله که بتوانیم کم کاری های گذشته را نیز جبران کنیم و در خور شأن شما بزرگواران از هنر حمایت کنیم که قطعاً چنین خواهد شد.

در پایان با تقدیم هدایایی از هنرمندان تجلیل شد.